Kasulik kasvuhoone

Koolitaja: Eva Luigas
Toimumiskoht: Arensburg Boutique Hotel & Spa seminariruum (Lossi 15) ja veebis Zoomi keskkond
Toimumisaeg: 06.02.2023
Kellaaeg: 18.00-20.00

Aiajuttude kevadhooaja esimesel koolitusel räägib kogenud aiandusspetsialist Eva Luigas kasvuhoone teemadel.

Koolitusel saab selgeks, kui suure, mis materjalist ja kuhu kasvuhoone võiks püstitada ning kuidas see täpselt ikkagi aedniku elu kergemaks ja tema toidulaua rikkalikumaks teeb.

Need, kellel kasvuhoonet pole, tavaliselt pelgavad seda soetada. Kardetakse, et siis ei saa kenal suveajal enam hetkekski kodunt kaugemale minna. Vale puha! Kasvuhoone on aednikule tõeline abimees, mille abil on võimalik aiahooaega kevadel varasemaks ja sügisel hilisemaks venitada. Ka ei orjasta see ehitis kedagi, eriti kui rajamisel on arvestatud paljude tänapäevaste lisadega.

Teemad:

• Miks on kasvuhoone rajamine hea mõte?
  • Kuidas ja millist kasvuhoonet rajada?
  • Kuidas juba olemasolevat kasvuhoonet paremaks ja mugavamaks muuta?
  • Kuidas kasvuhoonet efektiivselt kasutada?

Koolitus toimub nii Arensburg Boutique Hotel & Spa seminariruumis kohapeal kui veebi vahendusel Zoomi keskkonnas. Seega on võimalik valida, kuidas osaleda soovite - palun lisage kohaeelistus registreerides. Koolituse hind on 15 eurot.

Lisaks on soovijatel võimalik valida järelvaatamise võimalus. Sel juhul saadame pärast koolituse toimumist teile salvestuse, mida saate 2 nädala jooksul järelvaadata. Koolituse hind koos salvestusega on 20 eurot.

Veebis osalejatele saadetakse enne koolituse toimumist veebilink, millega saab koolitusega liituda. Osalemiseks on vaja stabiilset internetiühendust, kõlareid või kõrvaklappe ning soovi korral kaamerat ja mikrofoni.

Koolitaja: Eva Luigas

Eva Luigas on lõpetanud Räpina Aianduskooli maastikuehitajana. Ta on töötanud aianduskeskuses Hansaplant, aiandustoimetajana ajakirjades Eesti Naine ja Kodukiri ning ajakirja Aed peatoimetajana. Alates 2021. aasta jaanuarist on ta ajakirja Maakodu tegevtoimetaja. Eva Luigas on nelja aiandusraamatu autor ning sage külaline nii televisioonis kui raadios.