Reis maailma lõppu. Antarktika.

Koolitaja: Reet Villig
Toimumiskoht: Kuressaare Rahvaülikooli koolitusklass (Garnisoni 16)
Toimumisaeg: 24.01.2022
Kellaaeg: 18.00

Selle aasta kultuurijuttude sarja alustame põnevate lugudega Antarktikast suure reisihuvilise Reet Villigu esituses.

Vestlusõhtul kuuleb lühikest ülevaadet põnevast reisist Maailma lõpuks nimetatud Ushuaiast üle tormise Drake`i väina Jäisele mandrile tutvuma merilõvide, hüljeste, vaalade, pingviinide ja teiste lindude eluga. Boonuseks oli ööbimine lahtise taeva all magamiskotis.

Teel sinna külastati ka maailma üht suurimat jugade kompleksi Brasiilia ja Argentiina piiril - Iguassu juga ning tagasiteel koju Rio de Janeiro karnevali jt vaatamisväärsusi.

Läbiviija: Reet Villig

Reet Villig töötas enne pensionile jäämist 25 aastat turismi- ja hotellimajanduse õppejõuna ning on kogu elu olnud suur reisihuviline ja külastanud enam kui 80 riiki. Tema lemmikhobi on aiandus, 5 aastat tagasi lõpetas ta Räpina Aianduskoolis maastikuehitaja erialal.